Liikekohtaiset yritysmyyjien yhteystiedot

LänsiAuton yritysmyynnin liikekohtaiset yhteystiedot

Yritysmyynti Vantaa

Nissan, Opel
Erkki Vesterinen
010 525 2129
erkki.vesterinen@lansiauto.fi

Yritysmyynti Espoo Niittykumpu

Toyota Toyota Opel
Mika Collin Patrick Lindholm Petteri Vilen
010 525 2211 010 525 2107 010 525 2109
mika.collin@lansiauto.fi patrick.lindholm@lansiauto.fi petteri.vilen@lansiauto.fi

Yritysmyynti Espoo Suomenoja

Nissan, Honda
Jaakko Paukkunen
010 525 2802
jaakko.paukkunen@lansiauto.fi

Yritysmyynti Helsinki

Opel, Jaguar, Land Rover, Honda
Mikko Pilke
010 525 2256
mikko.pilke@lansiauto.fi

Yritysmyynti Hyvinkää

Opel, Nissan, Mercedes-Benz, Honda
Kari Pietilä
010 525 2255
kari.pietila@lansiauto.fi

Yritysmyynti Hämeenlinna

Opel, Mercedes-Benz, Honda
Kari Pietilä
010 525 2255
kari.pietila@lansiauto.fi

Yritysmyynti Lahti

Opel, Nissan, Honda Opel
Jorma Rahikainen Esa Ketola
010 525 2214 0105252207
jorma.rahikainen@lansiauto.fi esa.ketola@lansiauto.fi

Yritysmyynti Turku

Opel, Jaguar, Land Rover, Nissan
Hannu-Pekka Eko
010 525 2412
hannu-pekka.eko@lansiauto.fi