Liikekohtaiset yritysmyyjien yhteystiedot

LänsiAuton yritysmyynnin liikekohtaiset yhteystiedot

Yritysmyynti Vantaa

Erkki Vesterinen
010 525 2129
erkki.vesterinen@lansiauto.fi

Yritysmyynti Espoo

Mika Collin Patrick Lindholm Petteri Vilen
010 525 2211 010 525 2107 010 525 2109
mika.collin@lansiauto.fi patrick.lindholm@lansiauto.fi petteri.vilen@lansiauto.fi

Yritysmyynti Espoo Suomenoja

Jaakko Paukkunen
010 525 2802
jaakko.paukkunen@lansiauto.fi

Yritysmyynti Helsinki

Mikko Pilke
010 525 2256
mikko.pilke@lansiauto.fi

Yritysmyynti Hyvinkää

Olli Nummelin Kari Pietilä
010 525 2351 010 525 2255
olli.nummelin@lansiauto.fi kari.pietila@lansiauto.fi

Yritysmyynti Hämeenlinna

Mika Koskinen Kari Pietilä
010 525 2312 010 525 2255
mika.koskinen@lansiauto.fi kari.pietila@lansiauto.fi

Yritysmyynti Lahti

Jorma Rahikainen Esa Ketola
010 525 2214 0105252207
jorma.rahikainen@lansiauto.fi esa.ketola@lansiauto.fi

Yritysmyynti Turku

Jan Blomqvist
010 525 2454
jan.blomqvist@lansiauto.fi